دانلود سریال سال های دور از خانه (مجید صالحی) (قسمت 1 تا 14)

سریال سالهای دور از خانه

سریال سالهای دور از خانه

سریال سالهای دور از خانه مجید صالحی دانلود سریال طنز سالهای دور از خانه دانلود قسمت چهاردهم سریال سال های دور از خانه 14 خرید سریال سالهای دور از خانه

دانلود سریال سال های دور از خانه (مجید صالحی) (قسمت 1 تا 14)

سریال سالهای دور از خانه

سریال سالهای دور از خانه

سریال سالهای دور از خانه مجید صالحی دانلود سریال طنز سالهای دور از خانه دانلود قسمت چهاردهم سریال سال های دور از خانه 14 خرید سریال سالهای دور از خانهش

سریال سالهای دور از خانه مجید صالحی دانلود سریال طنز سالهای دور از خانه دانلودسالهای دور از خانهسریال سال های دور از خانه خرید سریال سالهای دور از خانه دانلود قانونی سریال سالهای دور از خانه قسمت جدید سالهای دور از خانه HD

سریال سال های دور از خانه

این روز ها سریال های شبکه نمایش خانگی به محبوبیت عظیمی در بین علاقه مندان رسانه رسیده اند و تقریبا بیشتر ما مخاطب یکی از آن ها در ژانر های مختلف هستیم، سریال پر سر و صدای سال های دور از خانه که دنباله رو "شاهگوش" مشهور است، انگار حالا می تواند شروعی دوباره باشد برای مجید صالحی که مدت ها بود از این عرصه فاصله گرفته و صرفا ایفای نقش او را در سریال ها و فیلم های سینمایی می دیدیم.

این بار مجید صالحی در نقش یک کارگردان که تاکنون موفق ظاهر شده است، توانسته ادای دینی کند بر بازیگرانی که با او به تکامل یک نقش از سری یک فیلم شاهگوش کمک می کنند.

باز هم احمد مهرانshy;فر در نقش صولت خنجری توانسته به محبوبیت عظیم برسد، او را که با ایفای نقش در سریال پایتخت و در نقش ارسطو می شناسیم، این بار شیرین تر و هیجان انگیز تر از همیشه می بینیم و می تواند نکته عطفی باشد بر فیلمی که قرار است انتخاب کنید و مخاطب ثابتش باشید.

این نقش آفرینی قطعا به عنوان یکی از ماندگار ترین ها برای او خواهد بود. چیزی که انگار تبدیل به یک تکرار بی نقص برای احمد مهرانفر شده.

سال های دور از خانه در شبکه نمایش خانگی

بسیاری آن را یکی از موفق ترین و البته اولین اسپین آف شبکه نمایش خانگی می دانند، در واقع به عنوان هایی گفته می شود که از فیلمی دیگر داستان و کاراکتر های خود را عاریه می گیرند و در این راه سعی می کنند نسخه دیگر این فیلم را بسازند، در واقع سال های دور از خانه نیز چنین بود و در ادامه داستان سربازخانه شاهگوش می باشد.

جایی که حالا دیگر صولت خنجری از خدمت گریخته و زندگی دیگری را دنبال می کند، با توجه به اتفاقات عاطفی و عاشقانه ای که هر روز برای او در محیط کلانتری صد ملت رخ می داد، ترجیح می دهد در یک پارک به دور از افرادی که سال ها با آن ها زندگی کرد به مسیر خود ادامه دهد. در نتیجه زندگی اش پر از فراز و نشیب های عجیب و غریب خواهد بود که بسیاری از آن ها باعث خلق سکانس های بی نظیر و هیجان انگیز شده است.

هادی کاظمی نیز به نام امیریل زهره خانی (زهره) در این سریال ایفای نقش می کند، او حالا مامور راهنمایی و رانندگی است، اما هنوز همان مشکل بینایی و چشم خود را دارد و در واقع باعث تشکیل یک کاراکتر پر از اتفاقات و ری اکشن های جالب دیگر شده است و هر چه پیش تر بروید بیشتر با داستان آن روبرو می شوید.

سریال طنز سالهای دور از خانهسریال طنز سالهای دور از خانه

سال های دور از خانه با کیفیت های متفاوت

شما این سریال جالب و پر از اتفاقات ریز و درشت را می توانید به صورت آنلاین و یا لوح فشرده در فروشگاه های سراسر کشور خریداری نمائید، هر هفته یک قسمت از این سریال راهی بازار می شود، امکان دریافت در کیفیت های FULL HD, HD, LQ برای کاربران وجود خواهد داشت. البته می توانید با پرداخت هزینه ای بیشتر با تمامی کیفیت ها فیلم را دانلود نمائید.

تهیه کننده این سریال، محمدحسین قاسمی همسر نرگس آبیار می باشد که پس از کار با همسرش و ژانر های عموما تلخ به سمت و سوی دیگری داستان ساخت و تهیه کنندگی خود را هدایت کرده است، او سعی می کند که وارد ژانر محبوب طنز و کمدی روز شود و سریال سال های دور از خانه در کارنامه اش کاملا می درخشد و می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شروع باشد.

ایفای نقش بازیگران محبوب تلویزیون، سینما و شبکه نمایش خانگی در کنار یکدیگر می تواند تضمینی باشد بر کارگردانی همیشه موفق مجید صالحی که این بار از تجربه دیرینه خود در تلویزیون استفاده می کند. اتفاقاتی که با رضا عطاران باعث درخشش او شد و حالا می تواند به خوبی از قدرت بالای احمد مهرانفر و هادی کاظمی در این زمینه استفاده کند و ما شاهد یک فیلم محبوب درشبکه نمایش خانگی کشور باشیم.

قسمت جدید سالهای دور از خانهقسمت جدید سالهای دور از خانه

بازیگران سریال سالهای دور از خانه

همان طور که گفته شد کارگردانی آن بر عهده مجید صالحی بوده و داستان و فیلم نامه نیز توسط دو شخص یعنی: امیرحسین قاسمی و احمد مهرانفر، نوشته و پرداخته شده است و این قضیه کلیدی و مهم می تواند تسلط بیشتری برای احمد مهرانفر بر این داستان و البته بازی او به وجود آورد.

از جمله بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش می کنند باید به: احمد مهرانفر، هادی کاظمی، آزیتا حاجیان، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، ملیسا ذاکری، علی اوجی، مهرناز بیات، امیر نوری، میرطاهر مظلومی، احسان کریمی، خسرو ، علیرضا استادی، اشکان اشتیاق اشاره کنیم.

لوکیشن این سریال شبکه نمایش خانگی نیز تهران می باشد.

داستان از جایی شروع خواهد شد که خنجری، در کلانتری 100 ملت عاشق دختری می شود و این دختر سگش توقیف شده است، خانم الیزابت که تاثیر خاصی روی روحیه صولت داشت، باعث می شود که او سگ این خانم را یده و سعی کند آن را به الیزابت برساند، اما اتفاقی او سگی دیگر را یده و از کلانتری خارج می شود. این مسئله باعث می شود تا قرار آن ها در پارک، تبدیل به اتفاقی جالب و شکل گیری داستان ادامه فیلم شاهگوش شود.

داستان فیلم سال های دور از خانه

از این بخش، داستان وارد فاز جدیدی خواهد شد، این خانم پس از این که متوجه می شود سگش توسط خنجری اشتباه شده است، به بهانه پارک کردن خودرویش از این داستان خارج شده و حالا 1512 روز است که دیگر خبری از او نیست، زندگی و ادامه داستان سرباز خنجری نیز به شکل و شمایل خاص با مو های بلند در این پارک ادامه می یابد، او حالا پیشه ی گذشته خود را ادامه می دهد و تبدیل به یک آرایشگر شده است، اما همچنان در انتظار است که الیزابت برای بازپس گیری سگش برگشته و با یکدیگر ازدواج کنند.

دقیقا همان رویای دیرینه او که در سربازی هر بار می پروراند.

او شب ها را در شهربازی و پارک بزرگ شهر می گذراند، پس از آن وارد اتفاقات و جریان جدید فیلم در سری دوم و اسپین آف این فیلم می شود.

او وارد یک دامپزشکی می شود و پس از آن زندگی اش عوض خواهد شد، در واقع صاحب اصلی سگ.

شاید یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت این فیلم استفاده از جلوه های هیجان انگیز و همین طور سبک طنز محاوره ای و روزمره باشد. ترفندی که این روز ها در فیلم های سینمایی محبوب گیشه به خوبی استفاده می شود و تبدیل به روشی برای پیشرفت و پربازدید شدن یک فیلم می شود.

بازیگران سریال سالهای دور از خانهبازیگران سریال سالهای دور از خانه

خرید سریال سال های دور از خانه

انتظار می رود که این سریال حداقل در این فصل پانزده قسمتی باشد، داستان آن پتانسیل تبدیل شدن به چندین فصل را خواهد داشت و می تواند شروعی باشد بر موفقیت های این تیم که تعداد زیادی از بازیگرانش در شبکه نمایش خانگی خوش درخشیده اند.

از هادی کاظمی با قهوه تلخ تا احمد مهرانفری که در سری اول این فیلم یعنی شاهگوش نیز ایفای نقش قدرتمند و بی نظیری داشت.

تاکنون (زمان انتشار این مطلب) 13 قسمت از سری اول این فیلم منتشر شده و در دسترس شما عزیزان هر هفته در لینک های زیر قرار خواهد گرفت.

دانلود سریال سالهای دور از خانه به صورت قانونی

برایدانلود همه قسمت های سریالسالهای دور از خانهبه صورت قانونیاینجا را کلیک کنید.

قسمت 1 سالهای دور از خانه
قسمت 2 سالهای دور از خانه
قسمت 3 سالهای دور از خانه
قسمت 4 سالهای دور از خانه
قسمت 5 سالهای دور از خانه
قسمت 6 سالهای دور از خانه
قسمت 7 سالهای دور از خانه
قسمت 8 سالهای دور از خانه
قسمت 9 سالهای دور از خانه
قسمت 10 سالهای دور از خانه
قسمت 11 سالهای دور از خانه
قسمت 12 سالهای دور از خانه
قسمت 13 سالهای دور از خانه
قسمت 14 سالهای دور از خانه

دانلود سریال مانکن قسمت پانزدهم با کیفیت Full HD

دانلود موزیک ویدئو بهنام بانی به نام فقط برو

معرفی کتاب (به‌روز رسانی شد)

خانه ,سریال ,سالهای ,های ,قسمت ,فیلم ,دور از ,از خانه ,سالهای دور ,خانه قسمت ,های دور ,شبکه نمایش خانگی ,خرید سریال سالهای ,صالحی دانلود سریال ,مجید صالحی دانلود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18664976 18429785 18054483 18468379 18010694 18393821 17923551 18625805 17883291 17813585